Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ocak 2015, 00:26   #5
Feragat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Renkli yazı tipi

SinanZora Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhaba ben hitab ettigim yani tabladıgım nicki renkli yazmak istiyorum sadece nicki ama bunun icin gereken remoteyi bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

Kullanımı: Herhangi bir aktif ekranda Sağ Tık yaparak Nick Renlendirme başlığı altında "Tek Renk Seç - Her Seslenişte Farklı Renk - Kapat" Sekmelerinden işlem yapabilirsiniz.

-Tek Renk Seç sekmesini tıkladığınızda küçük bir kutucuk açılır ve 1 ile 14 sayıları arası bir sayı girip, seslenilen Nick rengini belirleyebilirsiniz.

-Her Seslenişte Farklı Renk sekmesini tıkladığınızda, Nick'e her seslendiğinizde 1-14 sayıları arası rastgele renkler seçip renklendirir.

-Kapat sekmesi ile renklendirme özelliğini iptal edebilirsiniz.

Not: Uzun süreli test şansım olmadı. (Geliştirilebilir..)

Örnek Görüntü:

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:input:*:{ if !$istok(/,$left($1,1),32) { haltdef | msg $active $regsubex($1-,/(\S+)/Sg,$iif(\1 ison # || \1 == $active, $+($chr(3),$(,%renk),$str(2,$chr(2)),\1,$chr(15)),\1)) } } menu * { .Nick Renklendirme ..Tek Renk Seç:set %renk $input(1-14 Arası Sayı Girin!,eo,Nick Renklendirici) | if %renk isnum 1-14 { echo 4 -tae $qt(%renk) Numaralı Renk Seçildi. } | else { unset %renk | echo 4 -tae 1-14 Arası Bir Sayı Seçin!. } ..Her Seslenişte Farklı Renk:set %renk $!r(1,14) | echo 4 -tae Her Seslenişte Farklı Renk Seçildi. ..Kapat:if $var(%renk) { unset %renk | echo 4 -tae Nick Renklendirici Kapatıldı. } | else { echo 4 -tae Nick Renlendirici Zaten Kapalı! } }

SinanZora Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
tesekkürler paylasım icin işe yarıyor fakat misal AHMET_YOK nickin de ahmet i renkli yazıyor yok kısmını normal bunu nasıl duzeltebilirim

Üstteki kod'u deneyebilirsin

i'm here sometimes

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet