Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ocak 2015, 18:20   #1
Netistanbul
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Disavow Link Kaldırma Hakkında Yardım

merhaba bir sitem var ben bu linklerı reddetme talebinde bulundum 2 haftayı geçti bana google hala böle bır şey atıp duruyor

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] için yeniden değerlendirme isteği: Sitenize verilen bağlantılar Google'ın kalite yönergelerini ihlal ediyor30 Aralık 2014
Google, [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sitesinin sahibinden bir yeniden değerlendirme isteği aldı.
Sitenize yönelik bağlantıları inceledik ve bunlardan bazılarının hâlâ kalite yönergelerimize uymadığını düşünüyoruz.
Örnek URL'ler:
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Lütfen, yukarıda verilen örneklerle sınırlı olmamak üzere, organik olmayan tüm bağlantıları düzeltin veya kaldırın. Bu işlem, organik olmayan bağlantılar içeren sitelerin web yöneticileriyle iletişim kurmayı içerebilir.
Sitenize yönelik kaldırılamayan bağlantılar varsa bağlantıları reddetme aracını kullanabilirsiniz. Sadece bağlantıları reddetmenin, yeniden değerlendirme isteğinin başarılı bir şekilde sonuçlanması için yeterli olmayacağını unutmayın. Mümkün olan her yerde organik olmayan bağlantıların büyük bölümünü kaldırmak için iyi niyetli bir çaba sarf edildiğini görmemiz de gerekmektedir.
Bağlantıları kaldırmak zaman alır. Çok sayıda istek aldığımızdan ve bir sonraki yeniden değerlendirme isteğinizin başarılı olması için size daha fazla şans tanımak amacıyla, şu andan itibaren birkaç hafta süreyle bu siteden gelen başka isteği incelemeyeceğiz. Sitenize yönelik doğal olmayan geri bağlantıları kaldırmak üzere gerekli zamanı harcamanızı ve daha sonra başka bir yeniden değerlendirme isteğinde bulunmanızı öneririz.
Sitenizin durumuyla ilgili daha kesin bilgi için Web Yöneticisi Araçları'ndaki Manuel İşlemler sayfasını ziyaret edin. Buradan, sitenizin yeniden değerlendirilmesi için tekrar istekte bulunabilirsiniz.
Başka sorunuz varsa lütfen Web Yöneticisi Yardım Forumumuzu ziyaret edin.

bir fikri olan varmıdır ?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet