Konu: merhaba!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ocak 2015, 00:31   #15
Enchanting
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: merhaba!

See Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Resmine Bakınca Kar Sevinci ile Birleşmiş bir Tebessüm Görüyorum .
Merhaba Tabi Hoşgeldin Konu Başlıgını Büyük Yazsaydın ya Ben Bununla Biliniyorum Zira
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kaç Sene Geçmiş ''Merhaba nı'' Yinelemen Güzel Oldu Furkan. Bende Miyadımı Doldurunca Yinelerim Sanırım.
Ankara lılar Konusu Açsam Rağbet Görürmü Diye Düşünmüyor Değilim bazen .
A B Fikir Alışverişi de Güzel Bir Fikir. İnsan Her Daim Açık olmalı Farklı Bakış Açılarına Ve Önerilere.
Saygıda Olursa Tadından Yenmez .
- Herşey Gönlünce Olsun Hoşkal

fotograflarda genelde tebessum etmeyi tercih ediyorum cunku dislerimi gostermeye calistigim her pozun sonucu genellikle husran oluyor. hep ayni tebessumle idare ediyorum anlayacagin. aktif olarak yer almadigim ve seninde soyledigin gibi seneler gectigi icin uzerinden, boyle bir guncelleme geregi duydum. dusuncelerin icin cok tesekkurler, hos buldum.

Dem Nickli Üyeden Alıntı
hoşgeldin

tesekkur ederim, hos buldum.

dreamy Nickli Üyeden Alıntı
meraba hoşgeldiniz bende aybüke 23 yaşındayım izmir'den katılıyorum bir gsm hattının çağrı merkezinde çalışıyorum(reklam yapmamaya çalıştı) gülünmesi gereken yerde gülmeyen ciddi olması gereken yerde olamayan biriyim yarışmacı arkadaşlara başarılar. kendime konu açasım geldi sdfşlka
ya o değil de görüntü kalitesi çok iyiymiş telefonunuzun markası ne sorabilir miyim? sdfşlk

tesekkurler aybuke, hos buldum. senin kendin icin ekstra bir baslik acmana gerek kalmamis, benim basligin icinde acmis kadar oldun zaten masallah. (random guldu.) e ilk hos geldini de ben demesem olmaz, bi yerde konu sahibi sayilirim neticede. (random guldu.) bu arada telefon degil de isik iyiydi isik.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat