Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ocak 2015, 21:21   #11
Wawe
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yapılmasını İstediğiniz Add-on Projeleri.

Arkadaşlar kullandığım bir badnick koruması var sorunsuz çalışıyor ama kanala girişler çok hızlı ve fazla sayıda masklar arttıkça kasma yapıyor. Forumda araştırma yaptım biraz birkaç kod denedim fakat hepsinde sorunla karşılaştım. Kullandığım kod /auser bad *mask*!*@* şeklinde çalışıyor. Hatalı ban için nickleri korumayada alabiliyorum: /auser koruma *nick*!*@* şeklinde yine bu şekilde kullanabileceğim ama bu kadar kasmayan bir sistem var mı ? Mümkün mü bu ? Yada yapılabilecek sisteme kasmadan ne kadar mask ekleyebilirim üst sınır ne ?

Kullandığım kod:

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
#Bad on on @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:JOIN:#Geveze:{ if ($ulist($nick,koruma,0) >= 1) { return } elseif !$istok(#Globalops,#,32) { $iif(!$window(@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]Panel),.window -e @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]Panel) echo @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]Panel 7 $time((HH:nn.ss)) 4 # 1KanaLında İşlem Gören Nick 7»»»» 2 $nick 7 »»»» 1Uygulanan 4Mask 7»»»» 12 $ulist($nick,1) inc %:kbad mode # +b $nick kick # $nick 15•14•1• 15B14B1BadNick14D15D1•14•15• 14MaSk(4s14): 1 $ulist($nick,bad,1) Kickno: %:kbad } } #Bad end alias badtara { var %jnk 1 | while %jnk <= $nick($1,0) { if $ulist($nick($1,%jnk),bad,0) { $iif(!$window(@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]ma),.window -n @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]ma) echo @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]ma 7 $time((HH:nn.ss)) 4 $1 1KanaLında Tarama Esnasında İşlem Gören Nick 7»»»» 2 $nick($1,%jnk) inc %:kbad mode $1 +b $nick($1,%jnk) kick $1 $nick($1,%jnk) 15•14•1• 15B14B1BanneD14D15D1•14•15•14 , Lütfen 4/Nick 2Yeni Nick 14Komutunu KuLLanaraK 4Nick 14Değiştirip Tekrar Giriş Yapınız4... Kickno: %:kbad } inc %jnk } } #kicksayac on ;Sayacı Sıfırlamak için /ksifir alias ksifir { unset %:kbad } #kicksayac end

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet