Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ocak 2015, 01:31   #1
müptezel
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Ayrılıkta Sevdaya Dahildir.

Geçen gün bi anket konusuydu burada sanırım bu tarz bir şey olması lazım. Belkide yanlış hatırlıyorumdur, pekte umrumda değil zaten ..

Çok aşikardı aslında birlikte geçirdiğimiz her an daha fazla tükettiğimiz birbirimizi, sevgimizi saygımızı ki saygı ikili ilişkilerde birinci sıradadır gözümde..

Hep düşünüyordum belki de bu yüzden başıma böyle bir şey geldi. Hani iki insan birbirini severken neden ayrılırlar ? Başka neye ihtiyaç duyarlar ki sevginin dışında bir ömrü birlikte geçirmek için ? Meğer daha bir çok şey varmış ki sevgi aralarında en gereksizi kalıyormuş bi süre sonra. Biz bunları yitirdik muhakkak ki. Sadece sevgimiz kaldı. Sahi kaldı mı?

Severken bile mutsuz olabiliyor insan sevdiğinin yanında. Gözlerinden anlıyorsun. Net belli oluyor. Salak olmak gerek anlamamak için. Ben olmadım tabii bi an bile. Ama görebiliyordum O'nun gözündeki mutsuzluğu. Hepsinden öte bunun sebebi olmak kadar da kötü bir şey yok dünyada biliyor musun..

Şimdi sana(yazıyı okuyan birey) ne kadar anlamsız gelecek bu yazı. Diyeceksin ki "öyle şey mi olur lan? İnsan severken mutsuz olur mu? , Ayrılır mı ? " Hiç istemem ama bi gün bu tarz bi olayın kahramanı olduğunda " adam doğru demiş " te dersin , merak etme..

Not*: Hiç bir edebi kural gözetilmemiştir.
Not**: Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun. Beraber olamayız , benim gibi , biliyorsun..
Not***: Yine çok sigara içtim..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet