Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ocak 2015, 03:05   #41
AyazGeceLer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: < Soyle.Net > ReiS ile söyleşi

stonecypher Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Karşılıklı polemiğe dönüştürmeyeceğim. Ne zamandır takılıyorsun bilmiyorum ama lusers komutunu bile kullanamadığına bakılırsa birşey değil hiçbirşey bilmiyorsun.

Burdaki kimsenin geçmişi kelebek yada söyleden ibaret değil, söylediklerine inanıyorsun yani, seni tebrik ediyorum. Önce iğneyi kendine batır, çuvaldızı kime batıracağımı yada nereye neyle ateş edeceğimi ben bilirim. Herhangi bir yetkim yok benim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Göz var nizam var.

Suanki taplodan bahsediyorsun kelegin ölmüş üserini soylenin useri ayakta tutuyor. Bunu bile bilemiyecek cahilliktesin kalkmıssın suanki lusers den bahsediyorsun. Ayırsınlar bakayım sunucuları bir hafta sonra sadece kelebegin üserini görelim ?

Doğrusun göz var nizam var ama sen ve senin gibiler at gözlükleri taktıkları icin sadece karsıdan bakılınca görünen şeyleri görmekle yetinmek zorunda kalıyorlar. Önce gözünüzdeki at gözlüklerini cikartın arının öyle bakın. Neyse seninle daha fazla diyaloga giremiyecegim kolay gelsin sana.

Not : Etme cahille muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla biryerini kestirirsin.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet