Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ocak 2015, 03:20   #42
stonecypher
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: < Soyle.Net > ReiS ile söyleşi

AyazGeceLer Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Suanki taplodan bahsediyorsun kelegin ölmüş üserini soylenin useri ayakta tutuyor. Bunu bile bilemiyecek cahilliktesin kalkmıssın suanki lusers den bahsediyorsun. Ayırsınlar bakayım sunucuları bir hafta sonra sadece kelebegin üserini görelim ?

Doğrusun göz var nizam var ama sen ve senin gibiler at gözlükleri taktıkları icin sadece karsıdan bakılınca görünen şeyleri görmekle yetinmek zorunda kalıyorlar. Önce gözünüzdeki at gözlüklerini cikartın arının öyle bakın. Neyse seninle daha fazla diyaloga giremiyecegim kolay gelsin sana.

Not : Etme cahille muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla biryerini kestirirsin.

Rakam veriyorsun, ben linkten önceki lusersden bahsettim şuandan değil
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ezbere konuşuyosun. Çok fazla olmadı, iyi baksaydın. Ben sadece elle sayarak 50 kişi gösteririm sana. 150 desen yine eyvallah diyecem de sen neyin 40'ından bahsediyorsun anlayamadım. Sen ve sen gibiler hep olacaktır. Bu güzel birşey. Artık sabaha kadar yazabilirsin.

Dipnot : Katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini sevdiğim cinsine çeker.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet