Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Ocak 2015, 01:14   #1
Düş
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Kıyamet Az Sonra.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Yazar: Charlie Human.
Çevirmen: İlayda Tekküpeli.
Sayfa Sayısı: 312
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

Kitabın konusu: İsveç death metal tarzına uyarlanmış bir Kuğu Gölü Balesi performansı..

Baxter, Örümcek ismini verdiği, gizli işler üzerinden ticaret yapan çetesi ve kız arkadaşı Esme arasında geçen hayatından fazlasıyla memnundur. Dağ Katili adındaki bir kaçağın ortaya çıkmasıyla eş zamanlı olarak, kendisini ne kadar kaptırdığını fark etmediği Esme kaçırılınca hayatı adım adım çöküşe geçer. Bu olaydan sonra kendisini ve çevresini -yeniden- tanımaya başlayan Baxter, Esme'yi kurtarmak için yanına her haliyle doğaüstü olan ödül avcısı Ronin'i alıp zombilerin, örümceklerin, kargaların ve molotofların bir an bile eksik olmadığı, karanlık ve fazlasıyla eğlenceli bir maceraya atılır. nNeil Gaiman'ın hayal gücünü, Charles Bukowski'nin üslubuyla birleştirip, bir Quentin Tarantino filmininin kaosunu zihnimizde canlandıran Charlie Human; tuhaf kurguyla şehir fantazyasını iç içe geçirip büyüyü, okultü ve mitolojiyi ustaca kullanarak kıyameti ayağımıza kadar getiriyor.Kıyamet kapıda. Kıyamet Az Sonra!
(Tanıtım Bülteninden)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet