Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Ocak 2015, 18:52   #2
Lcia
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: ~ Seni Tanıdığıma Çok Sevindim.

Bu kezde sevinçten ağladım iyi mi ?
O güzel hassas yüreğinden öpüyorum seni. Bunu paylaşmayı düşündüğün o güzel aklından öpüyorum. Kilometrelerce uzaklığın yakınlığını yaşıyoruz. Demekki dostluğun mesafesi olmuyormuş. [emoji4] O uçak çok yakında inecek yamacına inşallah. [emoji175] [emoji178] [emoji173]

İnsan heyecandan ne yazacağınıda bilemiyor. Şuan Sevincimin boğazımda nasıl sesimi kestiğini en iyi sen bilirsin. Elimizden gelenin en en en iyisini yapalım. Asla pes etmeyelim. Engebeli bir çok yol çıkacak karşımıza, vazgeçmeyelim. Şeytan yolumuzun önüne oturup bizi ayırmak isteyecek, boyun eğmeyelim. Dostlukları ve evlilikleri bozmak için ne kadar uğraşır bilirsin. Biz dostluğumuzu nefse, kine, kibre kapılıp yitirmeyelim. Gece gibi olalım kusur örtmede.Ve hep doğruyu telkin edelim birbirimize. Ardımızda kale gibi duralım. Koruyalım kollayalım. Dara düşünce yolumuzu terketmeyelim. Davamızın arkasında olalım. Sende benim küçük dünyama, kalbime, inançlarıma, kırgınlıklarıma, hoş geldin.. İçimden ne geliyorsa ben karaladım yine. Belki konudan konuya atladım ama biliyorum ki sen beni anladın.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Annem gözlerimden senin yerine öptü. Sen kendi gözlerinden öpülmüş say. Seni sevdik biz. Bize hoş geldin sen..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet