Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Şubat 2015, 16:57   #4
AngeL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ayran diyet listesi

Lcia Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Geçmiş olsun. Haklısın her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Normalde kilo aldırmasada süt ve süt ürünleri yağlı oldukları için kalori bakımından tavsiye edilmiyor. Ama ben mesela yasaklara karşıyım bence bir insan kalori hesaplaması yaptıktan sonra her istediği besini yiyebilir. Bu kilo aldırmaz. Sadece miktarı hesaplamak ayarlamak önemli.

tesekkur ederim

protein agırlıklı diyetler arttı bunların en bilineni Dukan ve ozellikle yagsız urun tuketilmesini istiyor ancak vucudun alması gereken bir yag miktarı da var. onemli olan yagı vucutta kalıcı yapmamak

gecenlerde bi haberde gunluk 3 bardaktan fazla tuketilen sut kanser oranını arttırır diye haber gormustum. bir baska haberde 30 yasından sonra sut icemeye gerek olmadıgı cunku kaslara ya da kemiklere fayda saglamadıgı yonundeydi.

bu haberlere guldum gectim. sut ve sut urunleri asırıya kacmadıkca yas ne olursa olsun tuketilmeli. kaldı ki bi insan gunluk 3 bardak ve fazlasını neden tuketsin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet