Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Şubat 2015, 17:04   #5
Lcia
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ayran diyet listesi

AngeL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
tesekkur ederim

protein agırlıklı diyetler arttı bunların en bilineni Dukan ve ozellikle yagsız urun tuketilmesini istiyor ancak vucudun alması gereken bir yag miktarı da var. onemli olan yagı vucutta kalıcı yapmamak

gecenlerde bi haberde gunluk 3 bardaktan fazla tuketilen sut kanser oranını arttırır diye haber gormustum. bir baska haberde 30 yasından sonra sut icemeye gerek olmadıgı cunku kaslara ya da kemiklere fayda saglamadıgı yonundeydi.

bu haberlere guldum gectim. sut ve sut urunleri asırıya kacmadıkca yas ne olursa olsun tuketilmeli. kaldı ki bi insan gunluk 3 bardak ve fazlasını neden tuketsin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Dukan diyetini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yapan var mı bilmem ama vucudun dengesini alt üst eden bir diyet onuda geçtim bıraktığınız an hastalıklar nüksediyor ve verdiğinizden daha fazlasını alıyorsunuz. Protein diyeti genelde şok diyet olarak geçer. Dukan diyeti şok diyetten ibaret. Bir hafta neredeyse sıvı sonraki hafta full yumurta vs derken yavas yavas sağlığınızı (bence) kaybediyorsunuz. Pratikte kilo kaybetmiş olabilirsiniz ama çok yorumda dayanamadım bıraktım ve verdiğimden bes kilo daha fazla oldum vs gibi yorumlarla karşılaştım. İnsan olarak önce vucudumuzu tanımalıyız. Bugün hamburger yemek istiyorsak yemeliyiz sadece tam hamburger yerine yarım veya çeyrek yanında bol salata tüketebiliriz. Protein diyetleri tamam iyidir hoştur ama dönem dönem yapılması gerek. Detox gibi

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet