Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Şubat 2015, 14:58   #20
yunusss
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yahudilikte ve Hristiyanlıkta Örtünme

Merhaba Modern bir çağda Hıristiyanları bu konuya katmak k.bakmayin ama absürt komedi haline getirmiş olayi ve Guruplaşmalar yaratmış gibi gördüm burada Bende kendi fikirlerimi ve geçmişten günümüze gelen olaylar silsile'mi empoze etmekten çekinmiyorum o halde.

Üniversiteli yıllarımdan bu güne kadar bir çok kapalı ve açık bayan çıktı karşıma bir çoğuyla gerek duygusal gerek dostluk gerekse arkadaşlık bağlarımız oldu. olaylarin içeriğini anlatmaktansa konuya din yönünden baktığımda geçmişte ve bugün gördüğüm örneklerde kapalılık olayini şu sonuça bağladım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
farkettimki islamiyet biz türklere göre bir din değil. İslamiyet Emperyalistler tarafından Türklerin ve türk kadınlarının Aleyhine karşı kullanılan Mükemmel bir dindir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu konuları hiçbir cahil insanla tartışmadım bu güne kadar. kendi fikrim ise Elimde bu saatten sonra seçme hakkım yok ama inisiyatif kullanabilseydim Amerikada dünyaya gelip orada yaşayip bir hiristiyan olarak ölmeyi iyi eylerdim

Beldike bazırılarınız bana kızacak ve dinime düşkün olmamakla suçluyacak bunu kabul etmeyeceğim kesinlikle. DESPOT türkiye halkı ve kendilerine lider diyen bir kaç adamın yüzünden geldiğimiz noktalara bakıyorumda bunu düşünmeden edemiyorum.

Hiç bir zaman başaramayacağiz değilmi ?

Konu yunusss tarafından (11 Şubat 2015 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet