Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Şubat 2015, 23:56   #3
saywhat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Tarih'te Bugün .Tcl

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

kod hala botumda aktif durumda işliyor. hata olsa işlemez ve öncelikle ben görüp onarırdım.(olmayan bir hatayı onaramam.)

copy-paste ederek almayın adresten "raw code" yazısına tıklayarak indirerek alın. kodu açacaksanız Tcl desteği olan txt editörü kullanın. (notepad++ -> [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gibi)

not: ki kodu açmayı gerektirecek bir durum da yok aslında ,ayarlarda değişmek isteyeceğiniz olsa olsa satırları postalama süresi (ki 10 dakika'da bir olarak ayarlı.) değişmek istenebilir. 50 küsür satırlık tarihte bugün verisi var bugün için 10 dakikada bir satır bence "makul" bir aralık.

bir dakika şimdi dikkat ettim .. sizin .tarih aç komutunuzu algılamıyor. default* bilgisini atıyor. bunun nedeni: botunuz utf-8 / Türkçe karakterleri desteklemiyor. "ç" harfini göremiyor. koddaki 88. satırdaki "aç" komutunu "ac" olarak değişin. yani ç'yi c olarak değişin. yada botunuza bağlanıp .chanset #kanal +tarihtebugun komutunu manuel olarak verin aktif etmek için.

yada tümden Türkçe karakteri sorununu çözmek için -> [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] botunuzu patch edin.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet