Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Şubat 2015, 20:28   #6
Enchanting
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Fanteziye gitti, tecavüze uğradı

evvela allah boylelerine, boylelerinden kastim boyle sapkin insanlara akil fikir versin. bence olayin iki boyutu var ki, bunlardan tecavuz olaniyla ilgili elbette soylenecek soz yok. boylesi seref ve haysiyetten yoksun erkeklerin nesli tukenmedi gitti. umuyorum, hak ettigi sekilde cezalandirilir ve hapiste her gun olmek icin yalvarir, olemez, curur gider.

olayin bir diger ve bana gore de oldukca onemli olan boyutuna gelecek olursak, oncelikle sunu ayirt edelim burada olay, kadin bir erkegi begenemez, fantezi icin evine gidemez falan degil. bir kadin dusunun ki; polislere verdigi ifadedeki gibi sapik dusuncelere sahip. boyle ahlak disi tekliflere yanit verebilen ve korkusuzca tanimadigi ve kendisi gibi sapik ruhlu bir erkegin evine gidebiliyor. yahu allah akil fikir vermis, sen boyle rastgele bir insanin evine, boyle sapkin dusuncelerle gidersen, tecavuze ugrama, alikonulma, oldurulme ve daha niceleriyle karsilasabilecegini nasil dusunmezsin? bu kadar mi gozun dondu? bu kadar mi seks duskunusun? kadin dedigin kendine, bedenine, ruhuna deger verir. sadece kadin da degil, insan icin bu boyle olmalidir. sen daha kendine deger vermiyorsun, saygi gostermiyorsun, ki bunu karsindaki insandan nasil beklersin? ha ayrica farkindayim, cumlelerim, toplumumuz tarafindan yanlis anlasilabilecek cumleler ama simdi uzun uzun bunu da aciklamayacagim, o kafadaki insanlar yanlis anlasinlar lutfen.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet