Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Mart 2015, 14:39   #3
See
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Her Savaşta Yalnızdım

Merhaba @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Teşekkür ederim Öncelikle Anlamlı Yorumun İçin.
Aslında Benim Burda Anlatmak İstediklerim Küçük Ayrıntılardan Dogan Büyük Kaoslar .
Boyun Egmemek Tabiri Bende Şu Şekilde Açılır , Kimseye Gidip Yardım İstememek gibi
Yada Belki Bu Dogru Bişeydir Ama Hatalarım Yada Olumsuzluklarımı Kimseyle Geçiştirmek İstemedigimden
Böyle Düşünüyorumdur Belki.
Yani Birine Kendimi Anlattıgımda Beni Eksiltmeyecek Yada Çogaltmayacak Bunun Bilincinde Olmak Yalnızlıgı Tetikliyor Ve Tabiki Yaşanılan Tecrübeler.
Ve İnsanlar..
Okadar Çok Sevdimki insanları Sanırım Kaldıramadılar Şimdi Sevmek Yerine Saygı Duymaya Çalışıyorum (!) Hakedenlere tabiki. Sevgi Her Kalbi Yumuşatmıyor ve Ne Kadar Şartsız Koşulsuz Seversen Sorgulamadan Seversen Kendilerinde Sizi Yerecek Hakkı Buluyorlar.
Bakma Böyle Yazdığıma Aslında Hala Kuş Naifliginde Kalbim Ama Kullanmak istemiyorum O Yönümü Artık.
Sevgi Eksikliği Evet Bu Güzel bir Tespit Ama Şöyle Baktıgımda Kim Tok ki Sevgiye ?
Herkesin Eksik Yarım Kalan Yerlerinden Sızlatıyor Yaşam.
Kimisi Aşk Kimisi Aile gibi..
Neyse Bu Çok Uzun Bir Yazı Olabilir. Ama Sanırım Kafam Yorgun Bu Konuda Yinede İfade edebildigim Kadar Yazdım.
Herşey Gönlünce Olsun..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet