Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Mart 2015, 23:34   #15
diShy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: λşк ~ Iŋ``ξ` нαℓ¡ .. // ღ eSiy ~

~ Anlam/sız.

Anlamaya calismayin beni cünkü bende anlamiyorum, ben imkansizliğina alisiğim ayrilik'lar üzerine kurulmus sevgi'leri her defasında arkamda birakip gidiyordum. Sanki hep benim olacağini bilerek ama öyle değilmis gidislerin ya dönüsü olmali bir daha gitmemek üzere yada gidisi olmali bir daha dönmemek üzere söyliycek o kadar cok sey varki ama boğazimda düğümleniyor sözcükler ellerim titriyor nefesim daraliyor hic kimse derman olamiyor ruh halimin vasatliğima, tipki carpintilarimin aliskanliklarimla oyun oynamasi gibi. Her ictiğim sigara'mda ciğerlerimin sesini duyuyor gibiyim. Daha kac ikilemlerde bölücem uyku'larimi en tatli yerinde yada daha kac bağımlilik uzaklasmaya calistikca bağliyacak beni kendine? sonu yok kisir bir döngü olmus gidiyor. Zaman ne cabuk geciyor ama bazen hic gecmiyor. Nöbet tutuyor ani'lar beynimde intihar etmiyim diye, aklimdaki sorular ünlem isaretleriyle sevisir halde.. basim ağrıyor ama ! Artık gururumu ariyorum yer kürenin tüm yönlerinde oysa sen'i arasam her yerdesin Tanri'm. Karamsar melodi'lerin buruk gölgesinde hic'liğim ve sen! sol tarafimda maket kalp'ler yapilmayi bekleyen karton'dan eksik kesilmisliğim. Bazen kimsesizliğimin ötesinde gökyüzümün acemi ve telasli yanlizliğinda öylece bakiyorum kayan her bir yildiza dilek tutmuyorum ama dilek'lere inanmadımki hic bir zaman. Midem bulaniyor bazen kırmak istemediğim sifat'lara söyliyemediğim kelimeler yüzünden...

~ Nerde unutmustuk ani'lari? Nerde birakmistik haya'lerimizi..? benim icim aciyor ya senin? bak seni bile bilemiyorum ne cok değismisiz değil mi ? biz'ken sen ve ben olunca..

~ eSi ~

αrkαsí dσlu cumlєlєrє ínαníчσrum ..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet