Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Mart 2015, 20:39   #17
Mine
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 3 > Geveze.ORG [ 2015 ]

xyL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bahsi geçen konuya bende değindim, o yüzden alıntı yaparak cevap vermek istedim.

Ücretli oper alımı çıktığı zaman IRC bitti demeye getirmedim lafı, oper alımı ücretli olsa da olmasa da IRC yine devam eder. Bunu söyleyen yanlış söylemiş o doğru ancak bu şekilde olması halinde gözle görülür bir şekilde IRC dünyasında bir değişiklik var ve bu değişiklik kötü bir değişiklik olduğu apaçık ortada zaten. Zira bunun aksini söyleyen art niyetlidir. Bu konu ile ilgili olarak söylemek istediklerim bu kadardır.

Gelelim senin cümlene;

Şahsım adına konuşuyorum, babam olsaydı lunaparka götürdüğü zaman ne ile beni eğlendirirdi onu bilemiyorum çünkü hiç götüremedi ama senin bu cümlen çok ama çok yanlış. Şu forumda babası olan var olmayan var, saygısızlık ve terbiyesizlik etmenin alemi yok. Konu ile ilgili fikirlerini saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde izah edebilirsin ama şahısların ailesini karıştıramazsın.

Konuyu ikili münakaşa haline getirmeden yönetici arkadaşlardan, "Esinti" rumuzlu arkadaşın yazmış olduğu "15" numaralı postun silinmesini talep ediyorum.

Baban yok eyv annendemi yok amcandamı dayındamı halandamı yengendemi yok. işte olay bu siz bir evin sadece camından dışarıyı görebilirsiniz. ben ise 4 tarafından da görürüm. Sendeki beyin ile Bendekini kıyaslama...

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat