Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mart 2015, 22:21   #21
IRC-Dancer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 3 > Geveze.ORG [ 2015 ]

O nedir , rluz nedir , kullanıcı botmu vb ..yav bilmediğiniz\anlamadığınız şeyin yorumu nasıl yapılır ki ;
Analiz yapan bile var , nasıl bir analiz yaptın ki :) Snotice mi görüdün , yada db'lere mi baktın , map mı çektin.Cinsel ağırlılı ve bot var diyorsan , sana şu teklifi sunarım.
Arayış içerikli nickle gir , #geveze 'deki herkezin özeline toplu mesaj at ; kanal sayısından 10 tane asaği mesaj sayısı eksik gelirse , söz sana ben kendim oper ekletcem.
Sonra buraya tekrardan bot varmı yok mu acıklamasını yaparsın.

Orası Paralı Opermış ticarete dökmüş , 120 oper\admin varmış ...
Cinsel ağırlıklıymış.
Bunlar boş iş adamın '' kasasını '' sizler mi tutuyorsunuz.
Hak eden kemik kadro oluyor. Hak et ol ?
Hak edemeyen ise , çıkarı için egosu vs.. için para verip havasını atıyor.
Departmanlara gelince ;
120+ küsür operin hangisi bilinçliki ? Kemik kadrolar her daim pc de veya online değil.
Oyüzden emek vermek isteyenler , karagoriye yerleştirilir.Emeğine ve azmine göre sabit kalır vb.

Sistem düzenine gelince ; O kadar adminden toplasan parmak sayısı çıkmaz işi bilen kişi ;
Paralı operlere sorulmuyor kaç yıllıksın , necisin emek varmı daha önceden bulundun mu sorusu yok ;
Doğal olarakta yönetim içerisinde işlev hatası olabilir.

Birkere şunu kabullenmemiz gerek ; Adam IRC 'de 1. sırada ; Gelen para kaynağını web'e ve domaine yatırması suçsa bence sizin Relay'a bakış açınız dar.

Ne yani 15 sene önceki Chat ortamıyla mı kıyaslıyorsunuz.
Ozaman Sanal denilince akla Chat Gelirdi , şimdi sanal denilince sayısını ben bile veremiyorum sohbet\chat\web\görüntülü konusma\sesli chat vs...

Ve Bu kadar karşısında düşmanı varken , adam hala Chat(mIRC)'i 1. likle götürüyorsa , onu tebrik etmek düşer.

Açın gözünüzü artık , ne cahil kullanıcı kaldı , nede Op\Sop eklenmek için aylarca sınava tutulan Operatör.

Anlatmakla bitilcek bir konu değil.

Hakkında hayırlısı olsun başarılar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet