Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mart 2015, 08:01   #22
Mine
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 3 > Geveze.ORG [ 2015 ]

Mathayus Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Siz doğru başlıkta olduğunuza emin misiniz? Geveze'nin polemiğiyle baba anne yada birisinin ailesinin ne alakası var? Bazen geniş kapsamlı düşünerek yorum atmak gerekiyor. Ancak siz de bu düşünce henüz oluşmamış.. xyL size BABA yı karıştırmamak konusunda, güzel bir dille ifade ederken, siz sülaleyi konuya dahil ettiniz, bana bunun mantığını söyler misiniz?

sen yazma biliyorsun eyv da okumayı tekrar gözden geçir.

xyL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
İmzan ile bu postun hiç birbiri ile uyuşmuyor.

kapasiten yetmez beni tartmaya.

Konu ile alakalı son postumdur.

Postların ve konu ilgili yönetici arkadaşlara bildirilmiştir.

incubus Nickli Üyeden Alıntı
IRC değil de sizin sunucu daha çok başka sektöre hitap ediyor, ha o sektör de zaten sizle var olmadı ama sizinle katlanıp devam edebilir! Bitecek bir sektör mü? asla! Forever sizin ***tor

İşte bunlar hep yukarıda ki ***tor mevzuları. Malzemeden çalınan ürünün meyvesi de ancak bu kadar olur.

sho whate?

Not bu da benin son postum olsun...

Başarılar Geveze.org

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet