Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mart 2015, 08:48   #23
ZaLim
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (2)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 3 > Geveze.ORG [ 2015 ]

Polemik konusu geveze.org. Polemikler, gözlemlemeler, olumlu-olumsuz eleştirmeler, öneri ve şikayetler olması gayet doğal..

Benim görüşüm şuan bahsedilen sunucu en çok giriş alan sunucu , bunu bünyesinde ki ortalama 150 - 160 tane domainle sağlıyor. Çoğu cinsel içerikli domain olabilir ama sadece cinsel içerikli domainleri yok adamlarin. Sunucu sahibi yatırımını doğru hamlelerle yapıp istediği yerdedir. Buda takdir edilmelidir.

İşleyişe gelince; işleyişinde sorun, sıkıntı, kusur olmayan sunucu varmıdır bilmiyorum ama işleyişi eleştirilen çok sunucu vardır, buda gayet normaldir.

Sunucu sahibinin işleyişle ilgili eleştirileri kaale alıp ona göre yol haritasi çizmesi sunucunun işleyişine fayda sağlar ki bu konuda pek bi eleştiride göremedim . Operler kiralıkmış, kanallar paralıymış, usherler satılıkmış..
Ben ilk ücretli kanal, op, sop olayını Rekor.NET'de 2003 de görmüştüm. Üzerinden 12 yıl geçmiş. Ücret olayına karşıyım ama denildiği gibi hak edip oper/admin olanlarda var. Bu ücret olayını tek bi sunucuyu eleştirmekle sınırlandırmak yanlıştır kanımca.

* yukarıda ''ben irc bitti demeden bitmez diyen'' @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nickli arkadaş sunucu sahibi ise iki kelimem de ona olacak..
Bu söylemin yanlıştır, çünkü Türkiye'de sunucusu olan tek kişi sen değilsin. Başkada söze gerek yok.
Hakkınızda hayırlısı.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

вüℓвüℓℓεя çσк үαη∂ı, güℓℓεя∂ε үαηsıη...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet