Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Nisan 2015, 13:12   #9
Kafkef
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Ropörtaj ; KafKef

Query Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Güzel bir röportaj olmuş, yine döktürmüşsünüz beyler
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

<KafKef> Bayan bir arkadaşta katalım

<KafKef> @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]a , iyi konumlarda görev yapan başarılı bir arkadaşımız.

<Kursad> Kendisini göremiyorum uzun zamandır ufak not olarak belirtmek isterim

<KafKef> Facebook aracılığı ile kedilerini paylaşıp hava atmakla meşgul hanımefendi

Ah ah şu erkekler, birde bayanlara derler ki dedikoducu diye, hemen arkamdan konuşmuşlar bak bak

Bu arada eLaa olduğumu çok belli ettim dimi

Buralardayım ancak nick değiştirmiştim

KafKef o listende banada yer verdiğin için teşekkür ederim kuzum

Not: Bu röportajları birileri yada BİRİ siliyor, inşallah yakında çıkar ve yetkisi elinden alınır. Çünkü burada emek veren insanlar tanıtılıyor ve adam kafasına keyfine göre silebiliyor
Hakikaten saçma sapan bir durum amaç nedir bilemiyorum ama en azından emeğe saygı gösterecek kadar adam olunmalı

Dip Not: Sizi seviyorum KafKef & Kursad

Bizi sevmeyen ölsün zaten cancağızım

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet