Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Mayıs 2015, 05:08   #2
Julide
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ruh sağlığını korumanın 5 altın kuralı

Gunluk dizi izleyin ben bir tane izliyorum mesela....
simdi bir kadin var, bu kizkardesinin kocasindan hamile ama kizkardesinin eski sevgilinin babasi ile evli, kizkardesinin birinci eski sevgilisi ise yani uvey oglu yine kizkardesinin diger eski sevgilisinin kizkardesi ile birlikte, bu kizkardesin bir yakin arkadasi var o da kizkardesin yine ikinci eski sevgilisinin eski sevgilisi ve kizkardesin birinci eski sevgilisinin kuzeni ayni zamanda.... simdi ben 952. bolumdeyim ve sunu cozmeye calisiyorum simdi bu kizkardesin eski sevgilisinin kuzeni olupta kizkardesin yakini olan kiz, dogacak bebegin nesi oluyor... ciddiyim tuhaf bir bagimlilik yapiyolar, halam kitle imha silahi diyor bunlar icin dogru, hirosamaya atilan atom bombasi neyse bunun etkisi o, bir kac nesil sonra sakat bir nesil yaratcaklar, birde senaristin psikolojik regresyonu varmis, yani bilincaltinda bir kizkardesden oturu psikolojik gerileme midir nedir tam olarak anlamadim, halam zaten Woody Allen izledigimi zannedecek kadar yasli oldugu icin karistirmista olabilir bilemiycem... ama insan kinadigini yasamadan olmezmis, birine bed dua edecekseniz "gunluk dizilere alisasin 5000 bolum ambale olasin insallah" diyin... hicbirsey dusuncek durumda olmuyorsunuz, rehabilitasyon gibi...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet