Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Mayıs 2015, 17:30   #7
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Davutoğlu'na Başbakanlık Hz. Muhammed Tarafından Verildi

Tayyip açılışlara geç geliyor diye, ezanı 50 dakika geç okuyan ama iş eleştirmek oldu mu, sırf bunlar gibi düşünmüyor diye cümle alemi imansız ilan edenlerin hesap verecekleri günü bekliyorum ben ama öyle dillerinden düşmeyen ''öteki taraf'' hesaplarından bahsetmiyorum ben, ona inançları var ama korkuları yok, zaten ötesi berisi değil, burası ilgilendirir beni. Hepsini tek tek yargılayıp keseceksin cezalarını, tanımadıkları adaleti çarpacaksın suratlarına o zaman görecekler hesabın nasıl büyük olduğunu. Bunların ağzından çıkmıyor diye inanılmıyor ama diğer liderlerin ağzından çıkmayıp da, bir başkasının söylediği şeylere koşulsuz inanılıyor, çelişik çelişik işler. Sen kim oluyorsun ya da siz kim oluyorsunuz da, başka bir insan sırf sizinle aynı fikirde değil diye imanından şüphe ediyorsunuz? Hayır Tayyip'i de peygamber ilan etmişlerdi mesela ama adam çıkıp ''ıstırırım onu, yalarım'' diyor. Ben demiyorum arkadaş, imanlı büyüklerimiz diyor. Koca koca adamları ne hale düşürdüler, ne bileyim ya, kendini g*tteki bir kılla eş değer tutabilecek kadar seviyesini ayaklar altına indirmiş bir güruh varken, çok büyük vaatler vermek de saçma. Belki de ücretsiz ağda, epilasyon vaatleri verilmeli. Dur ya, yine ''ne biçim ülkeyiz''e geldi konu. Gidiyorum ben. Kur'an'ı da zaten Tayyip'e yollamışlar ama öyle mütevazi bir lider ki, demiş ''benim adımı kullanmayın, ben ilerde bunu kullanırım hallederiz'' sonra da ''kıps.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
'' yapmış.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet