Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Mayıs 2015, 23:37   #10
Luis
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Davutoğlu'na Başbakanlık Hz. Muhammed Tarafından Verildi

BeratEymen Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Zaten siz insanlara cahil yobaz hor görme bunları dedikçe Erdoğan oy kazanıyor ben size daha yeni olan bir olayın video şunu izleteyim CHP ye oy veren birinin Başörtülü Kadınlara nasıl hakaret ettiğini izleteyim buna ne diyeceksiniz ayrıca dinin partisi yoktur hizmet ettiği için millet oy veriyor Osmanlı'ya hakaret eden yobaz diyen Zulüm 1453 yılında başladı diyen CHP değilimdir CHP ye oy verenler değilmi işte dün Osmanlı torunları Gövde Gösterisi Yaptılar bu işler öyle Başörtülü Kadınlara CHP rozeti takarak ertesi gün Başörtülü Kadınlara saldırı yapan CHP kadın kolları değilmiydi. Chp nin reklamı dikkatimi çekti sizlerinde dikkatini çektimi bilmiyorum ama reklamda Başörtülü bir bayan bir gün CHP ye oy vereceğim aklıma gelmezdi diyor reklamda bile chp kendi geçmişinin ne OLDUĞUNU söylemiş çok güldüm o reklama neyse inadına dekolte inadına mini etek devam Levent Kırca Müjdat gezen gibilerinin ak partiye oy verenlere nasıl hakaret ettiğini bu millet unutmaz unutturmaz insanların görüşünü giyimine tahammül etmeyi öğrenmedikçe kaybetmeye mahkum olursunuz size son sorum bana Erdoğan'dan daha iyi liderlik yapacak birini gösterin oyumu ona vereyim sadece isim yazın yeterli kolay gelsin

Bu kadar sığ düşüncelere sahipseniz oy vermeyin zaten CHP'ye,
Vallahi bir daha gurur duydum Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetin savunucusu ilkelerle yetiştiğim için,
Ya varya, bu ülkeye teröristten daha az zararınız yoktur mini etekli muhabbetinden sonra daha iyi anladık. Dağdaki pekekeli bile, daha iyi bir eğitim almış ve iyi yetişmiştir inanıyorum ki, en azından katil de olsa, bir ideolojisi var.

Hayır bir defa, Başörtülü kadınların oyunu da artık alabiliyorsa, bu parti bazı duvarlarını yıkmış, kendini geliştirmişliğinin göstergesidir, buradaki mevzuyu anlayabilmek yerine, gülmeyi iyi bilirler elbet. Şaşırmamak lazım.

Boya, posa oy vermeyin. Etkilenmek için açıp konulu videolar izleyin kardeşim, boyu 185 cm diye bir lidere oy mu verilir ya?

yok ya yok, çobanla, hurdacıyla, saçma sapanıyla benim oyum bir olamaz arkadaş, olamaz!!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet