Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Haziran 2015, 14:31   #4
BoRaN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Tehdidi bırak, bu 20 soruya yanıt ver!

Disconnected Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
BeratEymen, o silahlar ÖSO'ya gitti. Yani El Nusra denen terör örgütüne gitti. El Nusra'nın öldürmüş olduğu insanların ahından hiçmi korkmazsın da bunu bile savunmak için saçmalarsın. Belli ki Tayyip korkunuz Allah korkunuzun önüne geçmiş. Ayrıca laf çambazlığına gerek yok. Cevap verebiliyorsan cevap ver, veremiyorsan sus bari de muhatap alınacak bir izlenimin olsun.

Birincisi ben tırların içinde silah varmı yokmu bilmiyorum senin gibi tırları kontrol etmedim hangi örgütü gittiğini bile bilyosunuz hayırdır hangi istihbarattansın sen ben tayyipden korkmuyorum diğer parti başkanlarındanda korkmuyorum ayrıca ben cvb verdim kendi ülkesinin istihbaratını deşifre edip kimlere hizmet ettiğini söyledim ve bunlar vatan hainidir ABD geçenlerde kobani bölgesine uçaklarla silah Attı havadan ama silahlar işid in eline geçti ABD Vatandaşı bile sizin gibi istihbaratını taşa tutmadı bak isterseniz biraz dürüst olun mesele silah şu bu değil tek derdiniz Tayyip o gitsinde isterse ülke batsın düşüncesindesiniz bu gün CHP MHP ve bütün partiler hdp barajı aşsın diye elinden geleni yapıyor tabi Gülen cematide dahil Türkiye'de kirli bir ittifak Dönüyor millet kör değil gereken cvb 7 haziranda bu millet Tarafından verilecektir. Birde yorumlarınıza biraz dikkat edin yok Tayyip korkusu Allah korkusu bilmem ne biraz haddinizi bilin hiçmi SAYGI öğrenmediniz

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat