Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Haziran 2015, 14:09   #2
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Başkentin ortasında tecavüz dehşeti!

''Eşinden bir süre önce boşanan genç kadının, çocuğuna bakmak için eğlence mekânlarında şarkı söylediği öğrenildi.''
Haberin sonuna bunu yazmalarına bile iyi niyetle bakamıyorum artık, buradaki vurgu sanki şey gibi, hani annesin, eğlence mekanlarında şarkı söylüyorsun, belki de orası bir pavyon ve sen tecavüzü, şiddeti hak ediyorsun. Ne yazık ki hiçbir iyi niyet tanesi bırakmadı ülkemizdeki bu sapkınlar ve adalet sistemimiz. Tutuklanma kararı çıkmış aman ne güzel, iki gün sonra bıdı bıdıdan dolayı 10 yıla kadar hapis ama bıdı bıdıdan dolayı da indirim yapılmıştır derler, iki yıl yatar çıkarlar. Çünkü kadın ''direnmekten vazgeçtim'' demiş. Yani bu zihniyete göre olayı kabullenmiş oluyor, yani tecavüze uğraması yine kadının suçu oluyor öyle değil mi? Kaç kez gördük bunun örneklerini. Sen o saatte parktan geçiyorsan, sana tecavüz ederler tabii diyenleri de duyar gibiyim. Şaşırır mıyım? Şaşırmam. Yeter ki kadın hatalı çıksın, tecavüzcüler aklansın. Yine geçen gün 18 yaşında bir kızı boğarak öldürdüler, otopsisinde cinsel saldırı olduğu da çıktı. Nefret ediyorum nefret, bunlara yapılan indirimlerinde, bunlara gösterilen anlayışında çarkına çomak sokayım. Böyle bir olaydan sonra yaşamak mı daha zordur acaba ölmek mi? Yaşıyorlar mıdır ki tecavüze uğrayan kadınlar? İyi hal indirimleri kalksın.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet