Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Temmuz 2015, 10:52   #5
yoSun
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 5 cinayetten yakalandı

beston Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bizde mesela @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] le aramızda konuşurken (uyduruyorum) diyoz bu yosun cuk iyi bi kıza benziyor oda bana bakma abicim sen öyle duruyor diyo o varya o
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
yani anladın sen siz kadın ların 2. yüzleri var biliyorsun ..

neyse konu sapmasın

Ben yapamam ya :
bi kez şey oldu böceğin birine su attım balkonu yıkarken balkon su giderine gitti neyse sonra yarım saat ağladım ne olur çık ordan çık diye çıktı nasıl sevinç çığlığı atmıştım anlatamam ama siz yinede kadınlara fazla güvenmeyin daima 2.yüzleri vardır istisnalar kaideyi bozmaz

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat