Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Temmuz 2015, 21:09   #13
Entrance
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: ircservices auth kodu kaldırma

Alıntı:
* Zira, ben bu forum'da halbuki bu kişi gibi nicesinden şifre alıp, sorunlarını çözüme ulaştırmış birisiyim.. Aksini söyleyen varsa, konuya mesaj yazabilir.

*
Benim burada, ne ima ettiğimi anlamayacak kadar algıların zayıf umarım kusura bakmazsın..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Alıntı:
Ben bundan sonra kendi adıma, insanların düşüncelerine de saygı göstererek fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğim. Zaten insanlıkta bunu gerektiriyor arkadaşım. Bir gün anlaman dileğiyle.

* İnsanların düşüncelerine saygım her zaman sonsuzdur. Ama senin gibi insanların, düşüncelerine saygım sonsuz değil, ben sana yardım etmek istiyorum sen bana farklı bir zihniyetle bakıyorsun..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

* Kusura bakma da, o kurduğun 2 kıytırık programını alacak değilim. Senin bakış açın sana yardım edecek kişinin zihninde farklı düşüncelere yol açıyor aynı ben de olduğu gibi, umarım cicili bicili yazmaya çalıştığın gibi de, anlamaya da çalışırsın..

* Konuyu daha da fazla uzatmaya hiç niyetim yok, sen düşünelerini belirttin ben de aynı şekilde düşüncelerimi yansıttım.

İyi forumlar.. ^^

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet