Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ağustos 2015, 20:09   #32
Ankaralı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu : YPG Terör Örgütü Değildir!

Regex Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bak, ne kadar güzel yazmışsın şimdi. Bana hep böyle gelen isterse en zıt fikriyatımda olsun; saatlerce tartışabilirim. Ama sen ne yaptın? Bana karşı ilk gönderini açıp yeniden oku istersen. Sen de o yanlış tavrını kabul et lütfen. Zira, benim yazdıklarım tamamen karşı savunmanın gereğiydi. Sen fikirlerim üzerinden benim düşünce yapıma eleştiri yönelttiğin için ben de biraz ağır yazmış olabilirim ancak sonuç olarak şu an aynı frekansa gelebildik, işin aslı pek de önceki iletileri tartışmanın gereği yok.

Yalnız yanlış anımsadığın bir konu var; bahsettiğin forumla ilgili açılan konuda ben konuyu ele alan yorum bile yapmadım. Benim hukuk okuduğumu, o konuda dile getiren @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'ydı. Ben kesinlikle böyle bir bildirimde bulunmadım, dilersen açıp o 6-7 sayfalık konuya yeniden gözatabilir ya da CTRL+F tuş kombinasyonuyla sayfalarda arama yapabilirsin. Bu konuda hafızan seni yanıltıyor olsa gerek, düzeltmek istedim.

Sonuç olarak; senin benim düşüncelerime saygılı olman ve benim de senin fikirlerine karşı saygı göstermem aradaki iletişimsizliği sona erdirecektir. Olgunca ve anlayışlı yaklaştığın için teşekkür ederim, nihayet birbirimizi anlayabildik.

Kaf_Dağı nın bahsetmesi konusunda haklısındır yanlış hatırlayorumdur.. Sadece kişi ve işi ilişkilendirmiş olabilirim. Ctrl+F kombinasyonunu 1998 de iş hayatına başladığımdan beri kullanırım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ama bu konuda kullanma haklım saklı kalsın

Politik konularda tartışmaya girmeyi/uzatmayı doğru bulmam çünkü tüm politikacılara da salladığım zamanlar olmuştur, olacaktır. Politika dürüst adam işi değildir. O yüzden herhangi bir politikacı için uzatacak bir konu görmüyorum. .

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet