Konu: Regex
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Ağustos 2015, 14:46   #11
Regex
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (2)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Regex

Hesna Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Hem reel de hem de sanal da basarilisin, bu basarinin devamini dilerim Ongun.

O senin güzel bakışın, bu düşüncenin karşısında ben yalnızca aynayım. Teşekkür ederim, ben de sana her anlamda başarılar diliyorum.

Nokta Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
başarılar dilerim ongun, eski ve iyi bir arkadaşsın, başarılar başarılar başarılar

Teşekkürler, Okan.

PauL Nickli Üyeden Alıntı
Gayet Başarılı Künye Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sağ ol, teşekkürler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].

Osman Nickli Üyeden Alıntı
Değerli kardeşim..

Karakteri oturmuş kişiliğinde efendilik konuşturan saygın insan. Künyeni beğendim, oldukça azim ve başarı ön planda olmakla beraber, gerçekçiliği de yansımış. SADE'nin senin ilk göz ağrın olduğunu biliyordum ki öyle sanırım. IRC e tekrar dönmene de sevindim mi desem, üzüldüm mü desem bilmiyorum. Ama döndüğüne göre, ilk göz ağrılarını yaşayacaksın sanırım. Kişiliğindeki kalitenin dürüstlüğünün her daim aynı olmasını diliyorum. Dayısının yeğeni..

Kardeşim, yönetimimde bulunduğun 2009 yılının YT günlerinin tadı çok başkaydı. Bunu eski bir komik log konusunu güncelleyerek de konuşmuştuk. Biz nasıl yönetici olunacağını iyi biliyorduk da nasıl yönetici olunmaması ve kimlere güvenilmemesi gerektiğini de yıllar ve deneyimler bize öğretti. O güzel yorumun için sana teşekkür ediyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet