Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ağustos 2015, 23:31   #6
Feragat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: /* Hazır Spamfilter Reklam\Saldırı\Arayış Yasaklama */

Ku|L| Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hocam, Paylasiminiz icin Tesekkür ederim. Güzel Paylasim olmus, Ellerinize saglik.

{1,} hatasini cok yapiyordum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ama artik + kullaniyorum

Yahu ne hocası, takılıyoruz işte.
Düzenli ifadelerde de alternatifler ve pek çok kolaylık mevcut. Nitelikte aynı fakat işlevselliği arttırılabilir ve farklı operatörleride kapsıyor düzenli ifadeler. Tabi kütüphanesinde henüz keşfedilmemiş o kadar çok operatör, syntax, fonksiyon vs var ki.. Araştırıp öğrenmek tıpkı bir keşif gibi keyifli. Amaç, açıklayıcı paylaşımlar olmalı.

Daha önce geçmişte pek çoğunun yaptığı gibi insanları peşinden koşturup hiçbir şey vermeyen (veremeyen) bir tavır yerine, egodan uzak doğru ve öğretici paylaşımlar yapılmalı. Biz buralarda oldukça kendi merak ettiklerimizi öğrenip paylaşacağız.

Fırsat bulursam eğer düzenli ifadelerde (regular expressions) bilinmeyen veya anlatılmamış pek çok konuyu içeren (örneklerle birlikte) bir makale hazırlamayı düşünüyorum. Kolaylıklar dilerim.

i'm here sometimes

Konu Feragat tarafından (22 Mayıs 2021 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet