Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Eylül 2015, 20:23   #25
uFuK
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 8 > Mynet.Bz [ 2015 ]

Diğer Büyük Platformlardan Ayrilan En Büyük Ayrintisi

- IRC Hiyeralsik Yönetim Kadrosuna (İrcop,Admin) Ücretli Kişileri Almayip, Op,Helper Tabanindan Yükseltmeyle Yönetici Almasi Geliyor.

Bu Durumu Bu Zamana Kadar Sadece irc.mynet.com Platformunda Görebilmiştik.

Bu Haliylede irc.mynet.com'n Devami Niteliğinde Oldugunun En Büyük Göstergesi Oluyor Bu Durum.

Bot,Cinsel Kanal Vb. Bulunmaması Kanal Genelinde Düzeyli Bir Sohbetin Olmasini Sağliyor.

300+ Anlık Useriyle 3 Kanalında Anlık Sohbet İlerleyişi Görüyoruz.

Bu Sohbeti Sürekli Giriş / Çıkış Aksiyonlari Bölmüyor. Bu Durumda Fazlasıyla Önemli.

Motd'a Baktiğinizda Yönetim Kadrosunun Sürekli Değişmediğini, Stabil Kalabildiğini Görüyorsunuz. Bu Durum İstikrarli Bir Sunucu Oldugunun Göstergesi.

Fakat Motd'daki Kadrodan Bazi Kişilerin Sunucuda Çok Faal Olmadiklari Görünüyor (Bu Duruma Bende Dahilim)

300+ Useri Bulunan Ve Yukardaki Niteliklere Sahip Bir Sunucunun Yöneticilerin Sunucuya Gerekli Özeni Göstertmesi, Göstertmeyenlerin Görevlerine Son Verilmesi Gerektiğini Düşünüyorum.

Yaptiği SEO Çalışmalarıyla Son Derece Zorlu Kelimelerde Baş Siraya Çıkarttiği İçin Başarıdaki En Büyük Pay Sunucu Sahibi İnvisible'nindir.

2005'ti Sanirsam Daha Mynet.com Kapanmadan Faal Bir Sunucuydu, 4-5 Kişi Vardi Ama Hiç Vazgeçilmedi Ben Kendi Adima Vazgeçerdim Kararlığıyla Bu Günlere Gelmiş Bir Platform.

Son Olarakta Şu Global Başlıklara Gelip Beni Banladılar Vay Efendim Şöyle Oldu Böyle Oldu Diye Yazanlar, Çocuk Çocuk Hareketler Yapmayin Arkadaşlar.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kaldı ki Ben Netwok Admin Olmama Rağmen Geçen Gün Beni Bile Banladı Oplar Kanaldan Sizi Hayli Hayli Banlarlar
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)

Başarılarınizin Devamını Diliyorum Sevgiler, Saygilar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet