Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ekim 2015, 11:28   #13
Ashriel
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 7 Haziran ve 1 Kasım Seçimleri

mupteLasiyim Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu ülke'de zihniyet problemi var , pire için yorgan yakanlar var. Dününü unutup 2değişeceğini ieçmini unutan insan topluluğu var. Onca şehit evladı olmuş ailelerin , ayağındaki protez bacağı istenen gazimiz var. 1 kız çocuğuna 12 kişinin tecavüz edip hiç bir suç almayan adaletsizlik sorunu var. Bugün ülkenin savcısını elini kolunu sallayarak gelip öldürülebilicek kadar kolay fakat görmezden gelinen güvenlik var. Bugün masum insanların ne üdüğü belirsiz kişiler tarafından canlı bomba olup meydanlarda ölümüne sebeb olan masum insanlar var. Bu ülke'de 19 YAŞINDA DÖVEREK ÖLDÜRÜLEN gencecik Ali İsmail Korkmazlar var! 17 Yaşında ki Serap Dershaneden evine giderken iett'de molotlafma sonucu bir çok yerinin yanması ve faillerini bulanamadığı gerçekler var. Bu ülke taciz tecavüz suçlarına hala iyi hal indirilip ceza hafifletme var! Ey arkadaş Evet OY vermemek bu kadar basit görülebilir. Bunları unutmayacaksın! Fakat sen OY vericek ve verdiğin oy'a sahip çıkacaksın.. Bir çok seçimde müşahitlik yaptım. Oy vermeyen ve boş oy atan bir çok insan var. Doğru sizin kafanıza uyan bir parti veya lider olmayabilir. Bu demek değildir ki oy kullanmayacağız veyahut boş atacağız. İnsanlar tamamiyle ikili oynuyor. Ülkenin kaderi senin benim vereceğim oy'la değişirmi deme değişir arkadaşım değişmek zorunda.

Bu sözler bana ise, tepkinizden anladığım kadarıyla bana, oy vermiyorum değil veremiyorum dedim dikkatinizi çekerim.
Kaldı ki vereceğim parti bence sizi pek de memnun etmezdi, üzülmeyin yanı. Bir de oy verirsek bu dediklerinizin degisecegine inanıyor musunuz gercekten? Mesela hangi parti yapabilir bunu? Kaderi değiştirecek olan parti hangisi?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet