Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ekim 2015, 15:56   #17
CanDostu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (4)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 7 Haziran ve 1 Kasım Seçimleri

Bu konu da diğerleri gibi diyalog kurmayı bilmeyen insanlar yüzünden kapanacağı için sadece bir kaç şey yazacağım.

1.si ben ve benim gibi insanlar artık verdiğimiz oyların doğru yerlere gitmediğini bildiği için umutsuz. Ülkenin gidişatı zaten olumsuz. Bunun etkisini yakın zamanda görecek toplumumuz. Beyin göçü başladı başlayacak. Bundan 10 yıl sonra ülkeyi yöneten insanlar dahada verimsiz olacak.

2.si öyle bir atmosfer yaşatıldı ki, birebir şahit olmuş durumdayım. Sandık görevlileri görev almak istemiyor. Ancak zorunlu görev getirilmiş durumda. Görev yapmak istemeyene saçma sapan zorunluluklar koşulmakta. Örneğin görev yapmak istemiyorsan 20-30 gün arasında hastaneden rapor almak gerekiyor. Dipnot: Bir doktor bir hastaya o kadar gün rapor veremez. Heyet toplanması lazım. O da kritik hastalar için geçerli bir şey. Hal buyken seçime güven sıfırın altında.

3.sü nasıl ki cumhurbaşkanlığını verelim de kurtulalım denildiyse, şuan ki atmosfer verelim de ne yapıyorlarsa yapsınlar. Yeter ki can ve mal kaybı yaşanmasın deniliyor. Amaçta bu değil mi zaten?

Şahsen üzülerek söylemek zorundayım ki, ülkemin hiçbir kurum ve kuruluşuna güvenmiyorum. Bu düşüncemde yalnız olmadığımı da biliyorum. Başka söze hacet yok.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet