Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ekim 2015, 16:16   #18
muptelasiyim
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 7 Haziran ve 1 Kasım Seçimleri

Ashriel Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu sözler bana ise, tepkinizden anladığım kadarıyla bana, oy vermiyorum değil veremiyorum dedim dikkatinizi çekerim.
Kaldı ki vereceğim parti bence sizi pek de memnun etmezdi, üzülmeyin yanı. Bir de oy verirsek bu dediklerinizin degisecegine inanıyor musunuz gercekten? Mesela hangi parti yapabilir bunu? Kaderi değiştirecek olan parti hangisi?

Est size söylemedim veya herhangi bir tartışma polemiği olsun diye attığım bir pm değil. Sadece içimden gelenleri yazdım. Bugün akp'ye oy veren arkadaşıma nasıl saygı duyuyorsam hdp ' ye verene de chp'ye mhp'ye verenede saygı duyuyorum. Şunuda unutmayalım hiç bir hükümet siyasiler asla toplumların barış içerisinde olmasını istemezler. Ve bundan dır ki fikir ayrılıklarının ve birbirimiz ile çatışıp tartışma hatta fiili müdahalelerde bulunulduğu gerçek , örneğini buradan değil yapılan meclis tartışmaları ve örneklerinde mevcut. Allah sonumuzu her zaman hayır etsin.

Görüşünüze saygı duyuyorum hakkımızda herşeyin hayırlısı. Eğer beni yanlış anladıysanız kusura bakmayın.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet