Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Kasım 2015, 09:44   #39
Aragorn
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: CHP, MHP ve HDP Genel Başkanları öz eleştiri yapıp istifa edecekler mi?

MoHaC Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
akpenin her kazandığı seçimde MHP yi günah keçisi seçmenin alemi yok...MHP adam değil 'dava' partisidir ki aldığı oylar zaten davaya gönül verenlerindir...bir dava da esneklik ya da görmemezlik söz konusu olmaz,olamaz..ne yani 7 hazirandan sonra MHP chp ve hdp ile koalisyon mu kursaydı? halkımızın tercihi bellidir saygı duymak ve önümüze bakmak gerekir..hayırlısı

Güzel kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum. Bizim partimizin diğer partilerden ayrı olan tek yönü tohumunun vatan olması. Çok haklısın, dava partisi , Kılıçkıranlar, Turgutlar, Alptuğlar, Çatlılar barındırıp bu dava üzerine can verenlerin partisi.

Bizim partimizin en güzel yanıda şu, bu partiye gönül veren herkesin içerisinden vatan aşkı PÜSKÜRÜYOR.

Fakat şöylede bir durum var. Yanlış siyaset uygulanıyor. Meral Akşener, Engin Alan, Sinan Oğan bize %4,5 oy kaybettirdi.

Tamam Lider tartışılmaz eyvallah da.. Artık bu kutlu dava cefadan kurtulma zamanını çoktan getirmiştir. Şehitlerimizin kemikleri sızlıyor emin ol. Bir an önce bizim Devlet bey'in görevi bırakması gerekiyor.
Devlet bey'le ben erzurum'da 2 gün aynı otelde kaldım üniversite teşkilatındayken. İyi bir insan olabilir ama siyasi fikirleri yanlış.

7 haziranda verdiği o büyük tepkiyi zamanında DSP'ye verseydi şuan emin ol AKP diye bir partide yoktu. Bunlar gerçekler.

Bu kutlu davanın ileriye gitmesi içinde bu değişim şart. Bu bakımdan oy düşmesi bir o kadar da iyi oldu.

Ne kadar anlaşılır bilinmez.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet