Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Kasım 2015, 00:34   #51
CanDostu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (4)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: CHP, MHP ve HDP Genel Başkanları öz eleştiri yapıp istifa edecekler mi?

Aragorn Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Adamalar en azından inkar ediyor.
CHP göz göre göre PKKnın siyasi kolu olan hdp'yi meclise sokup şehit ailelerinden kesilen vergilerle maaş bağlattı. Rahatmı vicdanınız?

Bu o kadar basit birşey değil. Yarın birgün çocuğun Asker'e gitsin o zaman göreceğim hepinizi.

AKP hoş demiyorum. Ama CHP'den hoş. Ben sanmıyorum o partinin ülke yönetebileceğiniz.
Genel başkanı ve yönetimi değişmediği sürece.

Unutmadan, Burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ, bu ülkede ne 2. bir devlete yer var ne de 2. bir bayrağa..
Buna CHP göz yumdu oy akıtarak..
Tek çözüm TURAN.

Hayırlı işler..

Sen akp ile chpyi karıştırıyorsun galiba
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Dağdan inin siyaset yapın diyen chp ve yönetimi mi? Oslo'da pkklılarla kim görüştü? Görüşen ş.sizdir ispat etmeyende ş.sizdir diyen kim? Bu cümleyi kurduktan sonra benim emrimle görüşüldü diyen kim?

Pkkyı meclise sokan chp mi yoksa turancılıkla osmanlı ocaklarıyla sizleri kandıran akp mi? Chpyi suçlarken aslında kendi kendinizi ele veriyorsunuz haberiniz yok

Bu arada chpnin oyunun çoğu sosyalist ve solcu kesimden gelmektedir. Siyasetin gereği olarak yakın gündeme ayak uydurmalı ki olaylara yakın olması gerek. Mhpnin yaptığı gibi politika izleseydi chp yerinde saymaz oyu düşer, hdpnin oyu artardı. Nitekim yönetim gördü ve oyunu sabitlemeyi başardı hatta azda olsa oy yükseltti. Bu seçim konjektörüne göre yapabileceğinin en iyisini yaptı.

Sözün özü pek muhterem kardeşim, siz turancılık ve bopculuk oyunu oynarken meclise pkkyı çoktan soktunuz zaten. Bakıyorum şimdi de dönme dolap oyunu oynamaya başlamışsınız.

Evet sizler kazanıyorsunuz. Ancak sayenizde Türkiye kaybetmeye devam ediyor.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet