Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Kasım 2015, 01:21   #10
Erva
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: QueeN's Jewels

Ben artık bunlara insan demeye bile dilim varmiyor hakkinda konusurlar sen tepki vermezsin onlar daha fazla konuşmaya baslarlar sen bu sefer bir çıkışta bulundugun zaman değişmiş artist olmuş derler çünkü cahil ne laftan anlar ne de edepten.. yıllardır elimden geldiğince insanlara hep özenli davrandigim için kaybettim üslubumu sertlestirdigimde ise değişti dediler fakat beni en çok kıran hep en yakınım dediğim insanların ardimdan konuşması sonrasında canim dediklerimin canın çıksın diyipte ardimdan laf edenlerin cenesini kapatmak yerine onlarla bir olup konuşması oldu insanların istediği tek şey kendi menfaatleri doğrultusunda kullanabilmek senin çevrene girmek sahip olduklarına göz koymak careyi onların konuşmalarına kulak tikayarak edepsizliklerine cevap vermemek .. ben careyi cevremi daraltarak buldum inan az insan cok huzur getiriyor hiç bir şey senden senin caninin sikilmasindan önemli değil allah bu insanlara yasattiklarini yasatsin en güzel duam onlara bu.. eminim o insanlar senin her hareketinin takibindedir uzaktan seyretmekle yetinebilirler bu saatten sonra

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet