Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Kasım 2015, 12:00   #56
CanDostu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (4)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: CHP, MHP ve HDP Genel Başkanları öz eleştiri yapıp istifa edecekler mi?

Aragorn Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bak kardeşim Osmanlı ocaklarına en büyük tepkiyi veren biziz. Ki sebebide; akp nin bu tarz toplumlaşmasıyla ülkücüleride kendi çatıları altına toplama çabasıdır.

Kimsenin bu tarz oyunlara geldiği yok. Mhp'yi lekelemekten vazgeçin artık. Mhp kesiminden AKP'ye giden oylar tamamen aşırı islami mhp'lilerdir.

Bunada kimse itiraz edemez. CHP ve hdp nin tabanını kendilerini uygun görmedikleri için böyle bi karar verdiler.

Mhp nasıl Akpye oy verdiyse Chp'de sırf Akp tek başına gelmesin diye PKK ya oy akıttı. Sence hangisi daha mantıklı ve hangisi daha büyük bir oyun.

Siz dediniz ki; Şehit ailelerinden alınan vergiler pkklıların vekillerine gitsin. Rahatsınızdır.

Her neyse,
Gerçek CHP'li içersinde ATATÜRK ve VATAN aşkı ile yaşayan CHP'lidir. Bunlar benim kardeşimdir.

Ama ben sizde şuan böyle birşey göremiyorum.
Kusura bakma.
Tezinide kendine sakla. Lazım olur.

Mhpyi lekelemek? Mhpyi kötülediğimi bulabilir misin bir zahmet kardeşim?
Mhpnin tek sıkıntısı akpnin mhp üzerinde oyun oynaması. Koalisyon kurdurmayacak ortam hazırlattı sonra seçime girdi mhpnin oylarını aldı. Bunu anlamamak beyin fonksiyonlarının tam çalışmadığını gösterir.

Akpnin pkkyı meclise soktuğunu biliyorsun. Akp sayesinde barajı geçtiğini de biliyorsun. Ama sonra dönüp chp hdpye oy akıttı diyorsun
Yahu kardeşim sana diyorum ki bu ve önceki seçim sonuçlarını aç bak chpnin, akpnin, hdpnin ve mhpnin aldığı oy oranlarını karşılaştırarak bak. Chpde her seçim en az %1 en fazla %2 değişim olur. Bu yüzdelik oy oranı hdp varken de oynuyordu yokken de. Ama akpnin oy oranına bak. Nasıl değişimler olmuş gör. Hdpnin aldığı oyları daha önceden hangi parti almış gör. Öyle bir kaç il, ilçe, mahalle alma. Genel bir incele sonra gel bana de ki chp hdpye oy akıttı.

Şehit ailelerinden alınan vergiler pkklılara gitsin diyen biz değildik. (Zaten dokunulmazlığın kalkmasını bu yüzden istiyoruz.) Dağdan inen teröristleri davul zurnayla karşılayanlardır. Çözüm sürecine destek verenlerdir. Sen şimdi bana dersin ki ben destek olmadım. O yüzden diyorum bende yeni oyununuzun adı dönme dolap.

Çok şükür vatan sever bir insanım. Ne sana ne de bir başkasına ispat etme çabasında değilim. Sizler gibi oyunlara alet olarak vatansever görünmüyorum. Sanırım o yüzden dokunuyor bu durum size

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet