Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Kasım 2015, 19:51   #6
Violent
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Baş Dönmesi - Vertigonun Nedenleri

mupteLasiyim Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kulak Burun Boğaz Poliklinik servisinde çalışırken ilk kez orada tanıdım bu hastalığı tedavisi ise ilaç felan değil asla da geçirmez. Doktor un yaptıracağı manevra ile kristalleri yerine getirmesini saglamasıyla oluyor , tabi bu süre içerisinde kişinin ani hareketlerden kaçıp yavaş ve daha dikkatli olması gerekiyor. He bir de dip not olarak düşeyim bu uygulamalar esnasında unutmyacağım birşeyde şu dur . Başınız dönüyor ise gözlerini kapatmayın zira bu başınızın dönmesi geçmeyecektir tam tersi gözlerinizi açık tutup baş hizasında bir noktaya bakmanız halinde bir kaç dakika sonra geçicektir. Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] e de ayrıca geçmiş olsun diyorum.

Çok teşekkür ederim.

Feronia Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Seni cok iyi anliyorum bende de var gitmedigim uzman kalmadi ama burada fazla birsey yapamiyorkar, su an magnesium aliyorum, ilac tedavisine geccem once onu deniyek dedi doktor ama bugun yine oldu doktorluk oldum.
Gecmis olsun

Çok geçmiş olsun canım sanada zor bir süreç. Ben 1 ay boyunca ilaçları kullandım o şekilde düzeldim. Tamamen geçmiyor bu hastalıkla yaşamayı öğreneceksin. Seni sarsacak durumlardan kaçınman gerekiyor. Lunapark gitmeyi çok seviyordum ben artık hiç birine binemiyorum
Saçımı çok yukardan toplayamıyorum. Yada biri oturduğum yerde beni sallarsa hemen dünyam dönüyor. Dikkat edersen kolay atlatırsın. Ve en önemlisi kulağına su kaçırmamaya çalış. Deniz, havuz hatta banyo yaparken bile slikon kulak tıpaları var onları kullanmanı tavsiye ederim. Takıldığın yerde bana sorabilirsin kaç senedir bu hastalıkla yaşamayı öğrendim : ))

yoSun Nickli Üyeden Alıntı
Gecmis olsun Rabbim şifa versin insallah.

Sağol kuzum

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet