Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Kasım 2015, 18:34   #1
Çevrimdışı
AngeL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
İsveç'te yeni nesil trafik levhaları

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

İsveç'te insanların akıllı telefonlarına olan bağımlılıkları, sokaklarda trafik levhalarına yansıdı. İsveç'in Stockholm kentinde yaşayan bir kişi, cep telefonuyla oynarken araba kazasına kurban gitmenin eşiğinden dönünce, kişisel bir sanat projesi başlattı ve tüm sokaklara insanların cep telefonlarına olan bağımlılığını gösteren levhalar yerleştirdi.


Sanat projesini başlatan 29 yaşındaki Jacob Sempler, TechInsider adlı siteye yaptığı açıklamada şöyle konuştu:Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


"Bir sabah işe yürürken, aptal telefonuma bakarken neredeyse araba kazasına kurban gidecektim. Etrafıma baktığımda, bu konuda yalnız olmadığımı gördüm" dedi.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Sempler, "Sosyal medyaya bağımlıyız, yani ben de öyleyim" diye konuştu.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Sempler, sokaklara yerleştirdiği levhaların insanların bir daha cep telefonlarına bakacakları zaman iki kere düşünmeye sevk etmesini istiyor.hurriyet

 

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet