Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Kasım 2015, 11:03   #1
Türk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (-1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
İtiraflarım

-Noktalama işaretleri içerisinden en çok iki nokta peşpeşeyi seviyorum.. Tek nokta kadar net, üç nokta kadar da belirsiz olmadığından olsa gerek. Bilmiyorum..

-Uğruna hayatımı feda edebileceğim ideallerim yok benim. Küresel ısınmayı engellemek için de hiçbir şey yapmadım bugüne kadar. Afrika'da açlıktan ölen insanlar da neredeyse hiç aklıma gelmez. Duyarsızın önde gideniyim kanımca..

-Yıllarca merhaba demeyen ama bir şekilde bana işi düşen birilerinin beni arayıp sormasından rahatsız olmuyorum, aksine beni bir parça önemli hissettiriyor..

-Yıllar önce Megadeth demişti ki.. Heavy Metal imparatorluğu kuracağız. Hala bekliyorum. Kurun lan. Siz bir kurun o imparatorluğu tebaanız olmayan ********dir..

-Zaman denen kapana kısıldım kaldım..

-Bir tür fırsatlar ülkesinin başbakanıyım sanki. Nemalanan gidiyor..

-Dua etmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki. Tanrı'dan ümidi kesmiş olmalıyım..

-Aslında kendimi sevmememe karşın kendimden değerli tek bir insan ya da olgu göremiyorum..

-Aşka aşığım diyen a-salak-lara gıcık oluyorum.

-Bir gün sadece düşünmekten beynim infilak edecek: Tıpta bu ölüm stilinin bir ismi var mı acaba? Beyin kanaması? Beyin yetersizliği? Nedir bunun akademik karşılığı? Bilen beri gelsin..

-Son nefesimde kocaman bir nanik yapmak isterim geride kalanlara..

-Her gece uyumadan önce bir kitaba dokunmazsam içim acıyor..

-Çoğu kez kendimi öldürmeye bile geç kaldım diye düşünüyorum..

-İnsanlara gıcık olup yalnızlıktan nefret ediyorum..

-Yaş 35 yolun yarısı diyen gerizekalının ağzını yüzünü dağıtmak isterdim.. Yaş 30, niye kendimi ömrün sonuna gelmiş gibi hissediyorum o zaman?

-Hafta sonları eve tıkılmaya tahammül edemiyorum ve sanki çok gezen tozan birisiymiş imajı sergileyip dışarı atıyorum kendimi. Dönünce de sonraki hafta sonu kendimi nasıl kandırsam diye plan yapıyorum..

-Eşek kadar adam olmama rağmen hala elime vileda sopası alıp kendi kendime and justice for all'ı çalıp söylüyorum..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat