Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Kasım 2015, 12:33   #1
Goemon
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yeni YIL mIRC Piyango Botu

Merhaba SevgiLi iF Üyeleri

Arkadaşlar Görmüş Olduğunuz Gibi mIRC Piyango Botu Yapmaya Çalıştım Elimden Geldiğince. Bot Şuan mIRC Tabanlı Şeklinde Kodlanmıştır. Yani Bu Bot Socket Bot Değildir Lakin En Kısa Zamanda Socket Olarakta Sizlerle Paylaşacağım

Bu Resimdeki görüntüler Örnektir Daha Gösteremediklerimde vardır onun için deniyerek yıl başı gecesi görebilirsiniz.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Arkadaşlar Geliştirmeye açık bir botdur istediğiniz dilediğiniz gibi kendnize göre editliye bilirsiniz benim elimden bu kadar geldi geriside sizin elinizde artık
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ayarlamaları diyaloga göre ayarlayın ayarlanmış yerlerle oynamayın hata verdirte bilirsiniz bir kaç kez deniyerek paylaştım hata yok gibi olursada söyleyin bu başlık altından.

Açıklama:
Bot hem Unreal Hemde ConferenceRoom Sunucularda Test Edilmiştir Sizin Birşey Yapmanıza Gerek Kalmadı.Yeni Düzenlemeler Yapılmıştır Tarafımca.

Örnek Resimler:

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Download Linkleri:

Eklenti olarak güncellendi. Script içinde mIRC.exe yoktur. Rar'dan çıkan dosya içine mIRC 6.35 exe atarak kullanabilirsiniz.

Burdan İndir Bu forumdaki ekleri görübilmek için 25 mesaja sahip olmanız gerekir. Sizin 0 Mesajınız var.

Konu Feragat tarafından (10 Mayıs 2020 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: Eklenti olarak güncellendi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet