Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Kasım 2015, 12:54   #6
PySSyCaT
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Hayal ve Özgürlük

Bi ara dedim cikmadan kesin dayak yiyecek SubayLardan Annesine geLirseLer cikoLata Cay verme dedigi icin..:-)
O kadar guzeL anLattinki benim gibi Turkcesi KIT oLan biri anLadi..:-)

MerakLa ve heycanLa okuyorum acaba ne oLacak diye..
aLinti yaptigim yeri okuduktan sonra gozLerimden yas geLdi guLmekten.. Ne bavuLmus Abi ya dedim..:-))
Cok guzeL yazin Tşk ederim..:-)

Alıntı:
tanımamış kadın beni. kafa 3 numara. üzerimde askerde çalmasınlar, çalarlarsa da üzülmeyeyim diye aldığım abudik gubidik kıyafetler. rapçi miyim punkçı mıyım emo muyum belli değil. kilo vermişim. suratıma kapatacaktı kapıyı tam, sonra yerdeki bavulumu gördü. beraber almıştık onu ben gitmeden, saçma sapan bir rengi var parlıyor karanlıkta. beni tanımadı bavulu tanıdı kadın da oğlum deyip sarıldı. bavula sarıldı bana değil. benle hiçbir alakası yok olayın. ben bavulun askerliği bitti diye onu getirmiştim zaten. giderken "o bavulu sakın bırakma oralarda" diye tembihlemişti annem. kucakladı bavulu içeri götürdü, ben dışarda kaldım. o zamandan beri sokaklarda itlik, serserilik peşindeyim.

benden 1 sene sonra abim aynı bavulla askere gitti. abimi yolcu ederken baktım bizimki ağlıyor. abim de üzülüyor annem ağlıyor diye. nasıl ego varsa adamda, dünya kendi etrafında dönüyor sanıyor. kişisel algılıyor her şeyi. kadın sana niye ağlasın lan, yine bavul gidiyor diye ağlıyor. kadını 1 hafta boyunca teselli etmeye çalıştım olmadı. en sonunda "migros'ta aynısından satılıyor abim bavulu geri getirmezse ben sana alcam aynısından söz" dedim de ancak sakinleşti.

{22~02~`22..∞}
{09~09~`22..ღ}

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet