Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Kasım 2015, 19:50   #1
Smith
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Komutları Oper & Adminlerden Başkası Kullanamasın

Merhaba arkadaşlar öncelikle konu doğru yerdemi emin değilim ama deilse bile moderatör arkadaşlardan ricam doğru yere alırlarsa sevinirim ve kusura bakmayın dileklerimi sunarım şimdi size sorucağım soruya gelelim..
Mesela botumu #bot kanalında !emirler yazıldığında o kanala giren herkez çıkartabiliyor komutları ben bunu engellemek için sadece oper admin server admin net admin gibi yada !operekle !adminekle !nerekle vs eklediğim sunusu yetkilileri bu komutları görebilsin çıkartabilsin ve kullanabilsin istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz rica etsem. koduda veriyorum şimdiden saolun.
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:#bot:{ if $regex($1,/^([.!]emirler)/Si) { .msg $chan 7,17,1 14«15««7 Bu Komutlar Sadece #bot Kanalında geçerlidir.15»»14» .msg $chan 4!gir #kanal : 12 Bu komutla Botu istediginiz kanala alabilirsiniz. .msg $chan 4!çık #kanal : 12Bu komutla Botu istediginiz kanaldan çıkartabilirsiniz. .msg $chan 4!sajoin nick #kanal : 12Bu komutla Belirtilen nicki Bot aracılığıyla kanala çekebilirsiniz. .msg $chan 4!alljoin : 12Bu komutla Botu Açılmış bütün kanallara tekrardan Sokabilirsiniz. .msg $chan 4!ipkontrol iP : 12Bu komutla Bu komutla Verilen ip'nin kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. } }

bu kod emirler fazla ama ben kısalttım yardımınızı bekliyorum.

Konu KuL tarafından (27 Kasım 2015 Saat 17:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: Güncel , Cözüldü olarak degistirildi

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat