Konu: Coder Nedir?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Aralık 2015, 23:59   #28
Goemon
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Coder Nedir?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Den Alıntı Bir Söz;

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
Ciddi anlamda mirc coder, ircd coder, php coder yoktur. Sadece CODER vardır. Hangi platformda neyi yazdığınız değil, neyi nasıl düşünüp ne şekilde yazdığınız önemlidir.

Cevap: istediğimi anlatıp söylüyorsunuz bende bu sözlerinizden dolayı tşk ediyorum demek istediklerimden birde buydu yani ya bize yanlış öğretiliyor yada biz yanlış öğreniyoruz her gün yeni birşey çıkıyor ben buna kızıyorum sonra birilerine görüş ve fikrimizi sunduğumuzda siz nerden çıkartıyorsunuz bunu diyorlar da.

Ama şu var şimdi genel üyelerimiz şöyle düşünüyor misal yılın if coder i seçilecek lakin biri örnek veriyorum programcı diğeri mırc coder neyse yani ama bu coder lerimizin içinde emek verenler var inkar etmiyorum lakin misal bu yıl kim çok paylaşım yapmış sekiz kişi, kim bunlar ali veli hasan yani bunlarında önüne geçmek lazım yani adam beş yıldır bir tek konu paylaşmıyor önceden bir coder lik rangı almış tmm saygı duyuyoruz coder kendini ispatlamış lakin beş yıldır emek vermeyip ayrılan adamın da bir ismini yazmayın artık buda emek verecek yada vermek istiyenlere bana göre hakaret gibi birşey yani sen bir yıl boyunca yada iki yıl boyunca yardım et lakin beş yıldır ortada olmuyan biriyle kıyaslan şimdi yanlış anlamayın o kişiyi çağırsak belki çoğu şeyi unutmuştur?madem bir yol tutturacaz coder nedir öğrenelim yolumuza bakalım ola bilecekmiyiz olamıyacakmıyız, ama önüne taş koyarlar laf atarlar tekme atarlar oda ayrı bir sıkıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Den Alıntı Bir Söz;

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
L4roXyL'nin cümlesi için de, normalde yaklaşım sonuna kadar doğru, fakat extreme durum belirtilmemiş. Dediğim cümleyi düşündüğünüzde; Söylenen o cümle, yanlış anlaşıla"bileceği"nin farkındalığıdır. Yoksa hani cidden buradaki amacım kimseye veya herhangi bir gruba laf atmak veya yanlışsınız demek değildir. Bu yazıyı normalde sizin konunun altına yazacaktım, konu kilitli idi. bence bu şekilde kalsın, zaten konuya referans verdim. veya konuyu silip taşıyabiliriz veya alıntılanan cümleleri de kaldırabilirim yanlış anlaşıldıysa. Yanlış anlaşılmayacağını düşünmüştüm, çünkü cidden yaptığınız şey güzel, Coder farkındalığı. Olması gereken şeyleri dile getirdim. Ufak tefek kelime ve harf hatalarım haricinde, mantıkta sıkıntı yok ise, amacıma ulaştığımı da düşünebilirim.

Cevap: ben zaten sizin ne niyetle açtığınızı konunun ilk postundaki yazılarınızda anladım zaten sizi taktir ediyorum çünkü bana hak verdiğinize inanıyorum illaki hatalarım olacak ve sizin samimiyetinize inanarakta böyle laf sokmak yada eleştirmek yada belirli bir gruba laf nasıl sokulur diye açacağınızada zaten hiç ihtimal vermem dahide düşünmem

ama yalana gerek yok ilk başta öylede düşünmedi değilim acaba yanlış anlayıp lafmı göndermek istedi dedim ama zaten açarken konuyu sizleri eleştirmediğim için ve tam tersi coder denilecekse bunlar coderdir dediğim içinde içim bir yandanda rahattı sonra yazılarınıza bakınca aslında anlatmak isteyipte anlatamadıklarımıda anlatmışsınız tşk ederim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hoca aslında beni çok iyi anlıyorlar belki kendimi yanlış ifade ediyorum ama arkadaşlar kimi kırdıysam kimi üzdüysem kusura bakmayın amacım siz coderleri kırmak yada aşşağılamak değildi yine amacım aşşağılamak değil yani sizlerin verdikleri emek ortada amma kendinizde demişsiniz paylaşsam mı paylaşmasammı yani Allah rızası için diyorum yahu hevesi olanların heveslerini kaçırtmasınlar o insanlar sizde yapın sizde paylaşın ben yine diyorum coder değilim ama code yazmayıda @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tan öğreniyorum ayıpmı suçmu günahmı coder olmak için code yazmıyorum kendimi ispatlamak içinde yazmıyorum bunu da en iyi bilenlerden biri @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tır @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abiyede zaten sıkıntımı anlattım üç beş aşşağılık kişinin benle alay edmesine zaten bu konuyu açtım iyijkide açmışım pişman değilim çünkü enazından kimlerin ne dediğini kimlerin ne görüşte olduğunuda bu sayede keşfettim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sizide seviyorum sizin postunuzdan sonra konuyu kapattırdım belki ama yanlış anlamayın çünkü ogün istediğimi almışdım susması gerekenler sustu hatta bir kişi gelip özür bile diledi.umarım ikinciside gelir özür diler çünkü ben kimsenin emeğine saygısızlık yapmadım.lakin üçüncü kişiyide bekliycem,çünkü onunda özür borcu var.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] konuyu gayet açıkladığınız için zaten konu başlığıda uygundur konunuzda uygundur aslında isterdimki iki konuda birleştirile bilir hatta çağrıda bulunim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] benim Kilitli konumu bu konuyla birleştire bilirmisiniz?Sizce mümkünse sizlere dua ederim kolay gelsin tşk ler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet