Konu: Coder Nedir?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Aralık 2015, 18:54   #42
Goemon
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Coder Nedir?

Ares Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kardesim ben isin espirisindeyim.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Elbette farklı alanlarda isinin ehli insanlar var. Mehmet'in çok uzun zamandır tanirim, kişisel fikrim olarak da ondan iyisi yok.

Fikrinize, Görüşünüze, Düşüncenize Dahi Size Saygım Gerçekten Sonsuz Mesajımda Zaten Belirttim Yanlış Anlamayın Diye.Lakin İllaki Herkesin Beğendiği Bir Coder Vardır.Herkesin Kendince Tek Gördüğü Coder Vardır. Ama En İyisinin Kim Olduğunu Bilmek Çokta Kolay Olmasa Gerek.Yani Siz Tanıyarak En İyisi Olduğunu Söylüyorsunuz.Ben Tanımadan En İyisi Diyorum.Lakin En İyisi Demekte Yetmez Demi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Hocam.Ama Yeter Derseniz Yeter Yani Zorlamam Bu İşin Sonunu

Umarım Bir Gün En İyiside Gelip Burda En İyisi Benim Demez

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet