Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Aralık 2015, 18:41   #5
MMT
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Evde kaldım vah

Yapmayın lütfen. Evlenmek gerekir diye düşünüyorum çünkü bu hayat tek başına çekilecek gibi değil. bir gün mutlaka yalnız kalıcaz ve geleceği devam ettirebilmek için mutlaka bir eş gerekiyor. hayır insanlar nasıl evleniyor onu anlamıyorum bende evlenemedim daha doğrusu arafta kalmış gibi hissediyom çünkü bir tarafım köylü bir tarafım modern dediğimiz bir hayatta ve ben bu ikisi arasında kalmış durumdayım

kaldım çünkü ben her iki tarafada ayak uydurabiliyorum ve evleneceğim kişinin de bu duruma ayak uydurabilmesini istiyorum

kader kısmet işidir doğru ama şunu da düşünmeden edemiyorum. evlendiğimiz için mi kısmetimiz oluyor yoksa kısmet olduğu için mi o kişiyle evleniyoruz. ikisi aynı şey gibi ama arada çok ince bir çizgisi var. bence evlilik için en geç 25 yaş olması gerekiyor. çünkü bu yaşı geçtikten sonra armudun sapı üzümün çöpü anlayışı hakim oluyor

bence bundan çok kızların erkeklere tiyolar vermesi gerekiyor sonuçta isteyen taraf biziz ve şu ince ayrıntılar nasıl oluyor bir yol gösterin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet