Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ocak 2016, 12:29   #20
Türk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (-1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İF MaHaLLeSi

Mahellede Esnaf Mahalle kahvesinde toplantı halinde problem büyük Mahelle Zengini @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Mahalleyi yıkıp Büyük Ayyakabıcı Zincri Sahibi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile ayyakabıcı açmak istiyorlar

Kahvehane önü ;;

Mahllenin 2 Delisi geziyor:

Deli 1 : Ben çok önemli adamım arayayım mı putini
Deli 2: Bende çok yakısıklıyım hatta kahvesi jumanji çok tipsiz

Deli1: Arayayım mı obamayı

Deli2: Mahllede kız elbisesi ile kızları rahatsız edeyim biraz

Kahvehane içi;

Bakkal @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Ben çıkmam dükkandan

manav @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve çırağı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Bizde çıkmayız

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] daya çayları
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Yıkacak yıkacak burayı doymadı gitti paraya

Muhtar @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Bir Durun Ahali konusalım ne yapacağımıza beraber karar verelim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Dövelim saldırılalım yıkalım

intcafe sahibi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ne dövüyosun hayırdır sen biraz komut ezberle karısma büyüklerin konusuna
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Bomba koyalım evine

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : çay içen yok mu ?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: yıkılsın nolacak bende help ederim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Anlasıldı olmayacak böyle ben akşam ev ev gezerim bakalım ne yapabiliyoruz

Bu muhabbetler sırasında Gezmeye giden @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] eve mahalleye döner ve evde @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yi Gelinlik modellerine bakarken görür

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Ben geldim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmm

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Anladım ayol merdivenden çıkarken sarrsıldık biraz Hoş geldin

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Hoş Geldiniz

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Bu arkadaş kim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Tanıştırayım Bu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] E-k-k baskanı yeni ev arkadaşımız.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: E-k-k ne kız

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Dur bestecim ben açıklayayım ben Evde Kalmış Kızlar Derneği baskanıyım sizin için varız..

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: 000 çok memnun oldum neyse @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmm çok acıktım ben kır bi 20 yumurtada biraz aclıgımı alsın yemekden önce

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Tamam canım bende o zaman 8 ekmek söyleyeyim

Baska Bir tarfda ;

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Bu mahellenin en yakısıklısı bence Kahveci @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] de iyi bence

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: aman bosverin ben adanada bulurum size adanalıyık sonucda

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : olmaz bea ben talihsizim kaçarlar benden

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]çiçeği: aman boşverin bakın ne güzel kedi oy oy yerim bunu ben

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Hem evde kaldım hem derslerden ahh ahh

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : aman boşverin gencim güzelim hem mahallenin güzeli seçildim ki ben

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]rherif : Ne demiş Can Yücel ; Yüreğin kadardır hayat! ‘Seviliyorsan renkli, seviyorsan Siyah Beyaz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat