Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ocak 2016, 05:26   #4
TUNAHAN
~ SohbetBurada.Com ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (16)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ocak Ayının Polemik Konusu: TRChat.Com

Osman Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Başarılarının devamını dilerim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] disiplinli bir kişiliğe sahipsin takdir ederim. Bir sunucu sahibinde olması gerekenin fazlasını bulunduruyorsun buda senin sunucudaki başarını gösteriyor. Ancak bir tema konusunda yardım istemiştim ''Bu kadar beleşci olmayın diyerek skypten silinen'' birisi oldum. Sorun değil tabiki de sonuçta bunu diyen senin bir adminindi Rabbim başarılarınızın devamını sürdürsün.

Merhaba Osman öncelikle içten iyi dilek ve görüşlerin için Teşekkür ederim. Söz konusu tema ile ilgili herhal de Ody arkadaşımızdan söz ediyorsun. Emin olun biz zaten eldeki bir çok Wordpress Chat ve sohbet ile ilgili Temaları burada Ody arkadaşımız olsun hep paylaştı. Ücretsiz ücretli yada öyle çok bedava işler yaptı ki; kendisi lakin hep dost çevreden zarar gördü. Onun için artık eldekileri paylaşmama kararı aldı. Yanı neden hep insanların işi düşünce gelip Skype olsun sunucuda olsun vs gibi sormalardan dolayı bazen insanlar (enayi) yerine konulduğunu düşünerekten artık çoğu şeyi paylaşmaz yada ters cevap verebilir. Buda bizlerin doğasında olan bişi. lakin biz siz gibi dostları hep sevip saymısız söz konusu bir Tema yada bir Tasarım Domain site işi değil emin ol öyle çok kanka dostan aleyhimizde dedikodular çekememezlikler oldu ki sanki biz insanların emekleri ile oynadık paralarını yedik, yada düsman olacak işler yaptık. Bugüne kadar emin olun biz kendi işlerimize yolumuza baktık, doğru yol yada yanlış yol günü geldi iyi olduk günü geldi çok kötü olduk. Varolduğumuz bu sanal ortamında hele hele Chat sohbet piyasası şuanki bu zamanda Türkiye de ''Rabbena hep bana hep bana'' şeklindedir.(Bu Söz kendim için de geçerlidir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
) Şunu bildirmek isterim bizim siz gibi Dostlara her zaman kapımız açıktır bunu böyle bilesin.
Tekrardan iyi dileklerin ve açık sözlu yorumundan dolayı tekrardan Teşekkür ederim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet